kengura
kengura

Najnovšie správy - Pravda.sk - Šport

2018-12-17T06:00:00+01:00
Štvorkajak je dlhé roky výkladnou skriňou slovenskej rýchlostnej kanoistiky. Pravidelne zbiera medaily na podujatiach najvyššieho rangu, nevynímajúc olympijské hry.
Autor: Michal Mašľany
2018-12-16T22:50:00+01:00
Futbalisti FC Barcelona si schuti zastrieľali v stretnutí 16. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže La Ligy.
Autor: SITA
2018-12-16T21:14:00+01:00
MARTIN PROSNAN: Život v ilúzii nemusí byť na škodu, ak naň nik nedopláca. Slovenská štafetová trojka - Terézia Poliaková – to však schytáva po každých pretekoch.
Autor: Martin Prosnan
2018-12-16T21:06:00+01:00
Dávid Hancko z Fiorentiny nastúpil v zápase proti Empoli v 93. minúte.
Autor: SITA
2018-12-16T20:00:00+01:00
Hádzanárky Francúzska získali svoj premiérový titul majsteriek Európy. Úradujúce svetové šampiónky si zlato vybojovali po triumfe nad Ruskom 24:21.
Autor: TASR
2018-12-16T18:24:00+01:00
Lyžiar Marc Gisin si pri páde v sobotňajšom zjazde Svetového pohára v talianskom stredisku Val Gardena zlomil niekoľko rebier a poškodil pľúca.
Autor: TASR
2018-12-16T18:04:00+01:00
Švédski hokejoví reprezentanti zvíťazili v zápase turnaja Channel One Cup v rámci Euro Hockey Tour nad Českom 3:2, keď v druhej polovici stretnutia otočili nepriaznivý stav 0:2.
Autor: TASR
2018-12-16T17:44:00+01:00
Úradujúci majster z Plzne vyhral v rámci 19. kola najvyššej českej futbalovej ligy na domácej pôde nad Karvinou 2:1.
Autor: TASR
2018-12-16T16:54:00+01:00
Séria zápasov bez prehry londýnskeho Arsenalu sa skončila na čísle 22.
Autor: SITA, TASR
2018-12-16T15:42:00+01:00
Pred sezónou si dal jasný cieľ a nekompromisné ultimátum. "Pokiaľ nebudem v polovici decembra 2018 taký rýchly, aby som sa dostal do reprezentácie, skončím."
Autor: Michal Gavroň
2018-12-16T15:34:00+01:00
Švédski biatlonisti Peppe Femling, Martin Ponsiluoma, Torstein Stenersen, Sebastian Samuelsson ovládli mužskú štafetu.
Autor: SITA
2018-12-16T13:56:00+01:00
Pri návrate do národného tímu na Švajčiarskom pohári Libor Hudáček ukázal, že hokejovej reprezentácii má stále čo ponúknuť.
2018-12-16T13:44:00+01:00
Cristiano Ronaldo dal 5000. gól Juventusu Turín v Serii A a rozhodol o víťazstve futbalistov úradujúceho talianskeho šampióna na ihrisku mestského rivala FC 1:0.
Autor: TASR
2018-12-16T13:12:00+01:00
Futbalisti Borussie Dortmund sú jesenní majstri nemeckej Bundesligy.
Autor: TASR
2018-12-16T12:46:00+01:00
Talianske biatlonistky Lisa Vittozziová, Alexia Runggaldierová, Dorothea Wiererová a Federica Sanfilippová zvíťazili v ženskej štafete.
Autor: SITA
2018-12-16T11:36:00+01:00
Obrovský slalom v Alta Badii a Marcel Hirscher, to je víťazné spojenie, ktoré trvá vo Svetovom pohár alpských lyžiarov nepretržite už šesť rokov.
Autor: SITA
2018-12-16T10:54:00+01:00
Slovenské biatlonistky sa o 11.15 postavili na štart štafety. Preteky sledujeme ONLINE.
Autor: Pravda.sk
2018-12-16T10:32:00+01:00
Šesťdesiatjedenročný Giuseppe Marotta bol výkonným riaditeľom a generálnym manažérom Juventusu v období 2010-2018.
Autor: SITA
2018-12-16T09:24:00+01:00
Basketbalisti Los Angeles Lakers triumfovali na palubovke Charlotte Hornets 128:100 v sobotňajšom zápase NBA a nebolo to obyčajné víťazstvo.
Autor: SITA
2018-12-16T08:58:00+01:00
Futbalisti ŠK Slovan Bratislava boli počas jesennej časti sezóny v najvyššej slovenskej súťaži Fortuna lige absolútne suverénni.